Putekļi ir visur. Putekļi ir labi zināma problēma daudzās industriālās un sabiedriskās telpās. Lai atrisinātu šo problēmu, „PERFORM” piedāvā gaisa attīrītāju EKO AIR CLEANER.
EKO AIR CLEANER ir gaisa filtrācijas iekārta, kas ir paredzēta industriālai lietošanai. Filtra iekārta sastāv no korpusa, filtrēšanas elementiem (2 līmeņi) un energoefektīva ventilatora ar EC motoru. Filtra iekārtai ir integrēta automatizēta vadības ierīce.

EKO AIR CLEANER tīra gaisu pat no mazākajām putekļu daļiņām. Ne vien gaiss kļūst ievērojami tīrāks, bet arī gaisa sildīšana ir efektīvāka, un enerģijas izmaksas ir mazākas. Ar šo iekārtu kā papildinājumu jūsu esošajai ventilācijas sistēmai, jūs varat veikt gaisa apmaiņu un attīrīt jau uzsildītu gaisu, kas atrodas telpā, nevis uzņemt un sildīt jaunu, aukstu gaisu no āra.
Gaisa tīrītājs samazinās apkures izmaksas telpās ar augstiem griestiem, īpaši ziemas laikā, tā kā siltums paceļas, temperatūra pie griestiem ir augstāka nekā pie zemes. EKO AIR CLEANER sajauc gaisu, tādējādi izlīdzinot temperatūras atšķirību. Rezultātā rodas siltāks gaiss pie grīdas, kas nozīmē, ka apkures sistēma ir jāizmanto mazāk.
Dažādi faktori, kas padara gaisa attīrītāja iegādi par izdevīgu ieguldījumu, ietver faktu, ka tīrāks gaiss paildzina apgaismojuma, industriālas tehnikas, industriālu iekārtu un cita tehniskā aprīkojuma kalpošanas laiku.