LOĢISTIKA ● PĀRTIKAS RAŽOŠANA ● GALDNIECĪBA ● SABIEDRISKĀS TELPAS ● PĀRSTRĀDE ● RŪPNIECĪBA ● MAZUMTIRDZNIECĪBA


PRIEKŠROCĪBAS
● VIENKĀRŠĀKA TĪRĪŠANA
● VESELĪGĀKI DARBINIEKI
● ZEMĀKAS ENERĢIJAS IZMAKSAS
● MAZĀKA APKOPE
● SAMAZINA VIDĒJO TEMPERATŪRU TELPĀS AR AUGSTIEM GRIESTIEM
● TĪRI PRODUKTI, MAZĀK DARBĪBAS TRAUCĒJUMU

Putekļi ir visur. Putekļi ir labi zināma problēma daudzās industriālās un sabiedriskās telpās. Lai atrisinātu šo problēmu, „PERFORM” piedāvā gaisa attīrītāju EKO AIR CLEANER.
EKO AIR CLEANER ir gaisa filtrācijas iekārta, kas ir paredzēta industriālai lietošanai. Filtra iekārta sastāv no korpusa, filtrēšanas elementiem (2 līmeņi) un energoefektīva ventilatora ar EC motoru. Filtra iekārtai ir integrēta automatizēta vadības ierīce.

EKO AIR CLEANER tīra gaisu pat no mazākajām putekļu daļiņām. Ne vien gaiss kļūst ievērojami tīrāks, bet arī gaisa sildīšana ir efektīvāka, un enerģijas izmaksas ir mazākas. Ar šo iekārtu kā papildinājumu jūsu esošajai ventilācijas sistēmai, jūs varat veikt gaisa apmaiņu un attīrīt jau uzsildītu gaisu, kas atrodas telpā, nevis uzņemt un sildīt jaunu, aukstu gaisu no āra.
Gaisa tīrītājs samazinās apkures izmaksas telpās ar augstiem griestiem, īpaši ziemas laikā, tā kā siltums paceļas, temperatūra pie griestiem ir augstāka nekā pie zemes. EKO AIR CLEANER sajauc gaisu, tādējādi izlīdzinot temperatūras atšķirību. Rezultātā rodas siltāks gaiss pie grīdas, kas nozīmē, ka apkures sistēma ir jāizmanto mazāk.
Dažādi faktori, kas padara gaisa attīrītāja iegādi par izdevīgu ieguldījumu, ietver faktu, ka tīrāks gaiss paildzina apgaismojuma, industriālas tehnikas, industriālu iekārtu un cita tehniskā aprīkojuma kalpošanas laiku.

GAISA MĒRĪŠANA
Gaisa kvalitātes mērījumi pirms un pēc iekārtu uzstādīšanas uzrāda putekļu cieto daļiņu koncentrāciju. Šim nolūkam „PERFORM” lieto profesionālo mērīšanas aprīkojumu „CEL-712 Microdust Pro”.

EKO AIR CLENAER attīra gaisu, samazinot putekļu cieto daļiņu koncentrāciju gaisā no 60-85%

FILTRI:

EKO AIR CLEANER ir integrēti divu/trīs līmeņu filtri (atkarībā no modeļa), ar gaisa plūsmu 4000 m3/h, 8000 m3/h, 12000 m3/h.
Standarta komplektācijā ir iekļauts:
1. Paneļa filtrs, F5 klase, MPL tips;
2. Kompakts filtrs, F9 klase;
3. Tālvadības pults ar vadu (ar programmējamu taimeri, recirkulācijas jaudas kontroli no 25% līdz 100%, filtra maiņas paziņojuma funkciju);
4. Regulējami gaisa plūsmas virzieni;
5. Standarta korpusa krāsa (pielāgojama pēc klienta vajadzībām).

 

↓ Spied šeit, lai lejupielādētu bukletu! ↓